40.kapitola - Sere se to všechno!

14. září 2013 v 23:46 | Simba |  Charlot White
Čau děcka! máme tu jubilejní kapitolu,věřili byste tomu? Já ne :D Doufám,že se vám bude líbit,docela jsem se na ní nadřela,protože jsem ji čtyřikrt přepisovala do jiných podob. Určitě mi dejte dole v komentech vědět,co na ni říkáte. Mimochodem,co říkáte na nejnovější fámu a nové knize ze světa HP? Já si málem ucvrkla blahem :D Tak papa,vaše Simba :-) K nové povídce,jméno ještě nevím,ale tešit se na ni můžete nejspíš začátkem zimy ;)


Díkybohu jsem našla malý zapadlý hotýlek. Měl oprýskanou fasádu,z názvu opadala většina písmen stejně jako jediná hvězdička,kterou kterou kdy ubohý hotel dostal a zbyl po ní jen světlý obrys. Zapsala jsem se u životem unavené recepční a šla na svůj pokoj. Na zaprášenou postel jsem hodila těžký batoh a okamžitě se rozkašlala,protože pokoj zamořila oblaka prachu. Došla jsem k onu,abych vyvětrala,ale když jsem se pokusila ho otevřít,zůstalo mi v ruce jedno jeho křídlo. Super,pomyslela jsem si a chopila se hůlky. Během půl minuty se pokoj z omšelého,špinavého,zaplivaného a nechutného změnil na voňavý,čistý a uklizený. To už bylo lepší. Vzala jsem si věci a šla do sprchy. Když jsem se umyla a oblékla,sedla jsem si na postel,vzala jsem si složku s nápisem Tom Rojvol Raddle a otevřela ji. Složka byla prázdná. Jen z pravého horního rohu po papíře stekla kaňka a uprostřed se vsákla. Do pokoje se okamžitě začali přemisťovat Smrtijedi. A KURVA! Popadla jsem batoh a přemístila se. V tu chvíli jsem toužíla dostat se na jediné místo. Littletownský les. S tátou jsem tam každé léto jezdili pod stany. Ten les jsem znala jako své boty. Běžela jsem jako o závod. Přesně jsem věděla co chci. Zaběhnout do křoví a změnit se v něco malýho. Problém je v tom,že se nemůžu změnit v nic bezobratlého. Nakonec jsem se rozhodla pro obyčejnou kočku. Konečně,křoví! Hodila jsem do něj batoh,změnila se v mourovatou kočku a vrhla se za batohem rovnou do keře. Slyšela jsem, jak se kolem mě prohnalo stádo nohou. Ani nevím,jak dlouho jsem se tiskla k zemi a naslouchala zvukům lesa. Vím jen,že se sešeřilo. Trochu jsem se zavrtěla. Nic. Plížila jsem se podél země ven z keře a sledovala každou změnu svýma kočičíma a unavenýma očima. Pořád nic. Vykoukla jsem z listí. V tu chvíli mě za kůži na krku čapla cizí ruka a vytáhla mě ven. Zasáhla mě jakási kletba. Překvapená očekávájíc bolest jsem se zmítala v pevném sevření ruky. Chtěla jsem se proměnit v člověka,ale nešlo mi to. Tak to asi způsobila ta kletba,zamkla mě v kočičím těle! Zoufale jsem mňoukala a sekala kolem sebe ostrými drápky. Nějaký Smrtijed vylovil z keře můj batoh. Na chvilku jsem přestala se zoufalými pokusy o útěk a naslouchala dění kolem sebe. Hlas patřící jinému Smrtijedovi řekl:
"Pán Zla bude mít radost. Od Vyvolené bych teda čekal trochu víc inteligence. Je to ještě děcko." odpovědí mu byla posměšná odfrknutí. Cítila jsem jak ruka držící mě povolila stisk. Ne o moc,ale mělo by to stačit. Teď nebo nikdy! Zaťala jsem drápky do cizího zápěstí,jeho majitel povolil stisk a vyrazil ze sebe hlasitý výkřik,ve kterém figurovaly hlavně příslušnice nejstaršího řemesla a ženské pohlavní orgány. Dopadla jsem na zem a utíkala (jako) o život.
"POUTA NA TEBE!!!!" zaburácel něčí hlas. Neznámo odkud se mi kolem těla začali ovíjet provazy jako hadi a triumfálním uzlem uzamkly svou kořist. Otočila jsem hlavičku,abych aspoň trochu viděla,co se děje. Majitel hlasu schoval hůlku,opadl mé pevně spoutané chlupaté tělíčko a pak jsme se všichni přemístili
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 16. září 2013 v 21:02 | Reagovat

dost dobrý popisy! :D p.s.: smrtijedi do hnoje!

2 Aurora Aurora | Web | 18. září 2013 v 19:17 | Reagovat

... ve kterém figurovaly hlavně příslušnice nejstaršího řemesla a ženské pohlavní orgány :-D
tak toto má dušu :D :D
ale čo sa týka toho nadretia sa, preboha.. veď je to totálne krátke

3 Lea Lea | 20. září 2013 v 17:46 | Reagovat

rychle další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama