36.kapitola - Živý sny? No to mi povídejte

20. prosince 2012 v 19:23 | šárka |  Charlot White
Toulala jsem se temným lesem.Asi to bylo někde v horách,protože se odevšud ozýval křik. Už jsem radši ani neběžela,jen jsem bloumala mezi stromy a keři.Utekla jssem ze sídla Voldemorta.Kdo by čekla,že se dá přežít tolik kleteb Cruciatus v relativně neporušeném stavu?

Bolelo mě celé tělo,je co je pravda a měla jsem asi tak miliardu šrámů,oděrek a naraženin,tekla mi krev ze spánku a roztrženého rtu a motala se mi hlava z řídkého vzduchu,ale jinak jsem byla v pořádku. Smrtijedi mě vyslýchali kvůli tomu,jestli nejsem Charlot Whitová ( samozřejmě,že jsem jim neřekla,že ano,nejsem idiot). Prý jsem jí podobná (to bych prosila). Nakonec přišel voldemort a dal mi hroznou facku,tahal mě za vlasy,ale já nic neřekla. Potom uviděl,jak mi tečou po tvářích slzy,políbil mě na čelo,řekl,že si to nepřeje,plýtvat čistou kouzelnickou krví,a jestli se k nim nechci přidat.Koukala jsem mu zpříma do očí a nic neřekla.Za celý výslech jsem nevydala jedinou hlásku.Ani křik bolesti,nic. Stejně na to přišli,že to jsem já. Voldemort-známá pompézní diva- si ten den potřeboval obzvlášt promasírovat ego,a vyzval mě k souboji. Měla jsem na sobě džíny a černé triko rozthané a špinavé od krve,vlasy jsem měla rozcuchané od toho,jak jsem se zmítala ve smrtlené křeči,ale odhodlaně jsem vstala,utřela si krev,slzy a pot z obličeje,vytáhla hůlku a zaujala postavení pro zahájení boje.Voldemort se jen usmál a řekl :
"Jsi vytrvalá,jen co je pravda. Crucio!"
"Protego!"
"Copak,ničeho jiného nejsi schopná?Čekal bych někoho na úrovni,když jsi ta slavná Vyvolená." hecoval mě. Nic jsem neřekla,soustředila jsem se na něj. Neměla jsem náladu slovíčkařit. Vyhla jsem se dvaceti kletbám,které na mě poslal a seslala jsem na něj menší vodní tornádo.Bohužel,i když živly byly na mé straně a proti Voldemortovi to znamenalo značnou výhodu,rychle mi to ubíralo energii,tak jsem musela přestat.Trochu jsem se zadýchala. Lépe řečeno jsem funěla jako sentinel. Voldemort přistál na zemi s obrovským žuchnutím,ale kromě pár oděrek,značně zrychleného dechu a mokrých šatů mu to moc neudělalo. Jen se zassmál,ale potřeboval pauzu na dýchání,protože pro netrénovaného člověka může být cca 50 sekund ve vodním víru ne moc příjemný zážitek. Trochu jsem se pousmála.A to jsem asi neměla dělat,protože jsem hned potom měla co dělat s další salvou kleteb.
"Proč to nevzdáš,hm? Bylo by to jednodušší,bez boje,bez obětí čisté kouzelnické rasy.Pak se jen zbavíme mudlů,mudloských šmejdů a krvezrádců,a bude všechno tak jak má být." tak tohle mě dožralo.Ať mě mučí,dělá ze mně idiota před Smrtižroutama,ale moje přátele teda urážet nebude. Podruhé za celý den jsem promluvila. Porpvé,když jsem použila kouzlo Protego. Seslala jsem na něj všechny kletby které znám,od Expeliarmus,přes Mdloby na tebe až po Lumos . A náš Voldy už taky není nejmladší,nestihl se všem vyhnout,nebo je odkolonit,a tak ho pár kleteb zasáhlo,takže měl co dělat s nohama ze želé, náhlým růstem vlasů,spadlé kalhoty,a tak dále. Smtijedi se k němu nahrnuli a já si jen na chvilku vychutnala ten pohled na vlasatého Voldemorta v trenýrkách,a honem pryč. Sakra,ten spánek mi krvácí čím dál víc. To si nemohl sundat ten pitomej prsten dřív,než mě praštil? Takže jsem se toulala lesem,a co se nestalo! Do cesty se mi připletl strom! Hajzlík jeden ! Narazila jsem do něj přímo na čelo....
Probudila jsem se ve své posteli,hezky v pyžamu.Fůj,to byl ale živej sen!Mimoděk jsem si sáhla na spánek.Ucítila jsem krev. Rychle jsem vstala,překonala prvotní nevolnost a šla k zrcadlu.Obličej i zbytek těla jsem měla posetý drobnými ránami. Jako kdyby od kletby Cruciatus . Problesklo mi hlavou.A do prdele!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El El | 20. prosince 2012 v 19:34 | Reagovat

No vidíš, že to jde. :-P Akce jako prase! Ale přitom sis udržela elegenci a důvtip. :-) Závěr je taky dost dobrej. Cítím po přečtení příslib tajemna. ;-)

2 Aurora Aurora | Web | 22. prosince 2012 v 11:39 | Reagovat

hej, súhlasím, veľmi pekné, vtipné :-) potešilo ma to normálne. dlhé je to dostatočne, no nemám čo vytknúť. Voldemort-známá pompézní diva- to pobavilo :D :D

3 Šílenej Šílenej | Web | 5. února 2013 v 22:46 | Reagovat

to nejde! Voldy byl pěkně vymóděnej :D a "sen" je malej nářez!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama