Sladkosti -téma týdne

2. května 2012 v 10:14 | Hachi |  Jednorázovky
"Tichošlápku,to je blbej nápad,hodně blbej."
"V klidu,Dvanácteráku,co se nám může stát?""Co? CO se NÁM může stát? Za to,že čmajzneme Brumbálovi všechny sladkosti,nás vyhoděj!Nebo hůř,nechaj si nás tady!A jak chceš všechny ty sladkosti unýst? Vždyť kdyby Brumbál všechny svoje sladkosti prodával,Medovej ráj zkrachuje.Jak říkám,blbej nápad!"
"Ne,když zahladíme stopy,poslouchej můj plán....Pštbzsubzpštbzbzbzbzšppšttšpttšbv..."
"Tichošlápku,přestaneš už dělat bzšptišpitybzity blbosti a řekneš mi svůj plán?"
"Sorry.Vezmeme ty sladkosti a uděláme cestičku ze sladkostí do pokoje Charlie a Kate jako Mařenek a Jeníčka dělali cestičku z kousků čokolády,aby se dostali zpátky k ježibábě,jo?"
"Fajn,ale dovol mi menší korekci.Byl to Jeníček a Mařenka,dělali cestičku ze chleba aby se dostali domů,vole."
"To je fuk,já už si nepamatuju,kde to ta snobská Au Pair vzala.Ale byla to celkem kočka.Škoda,ža mi tehdy bylo devět a střelil jsem jí prakem do zadku."
"Soustřeď se"
"Promiň."
A tak kluci šli do Brumbálového kabinetu,vzali sladkosti a udělali cestičku z bonbonů do pokoje našech třech hrdinek,s tím,že nakonec to nebyly Charlie a Katie,kdo měl v posteli kousky lékořice,lízátek a rozteklé citronové zmrzliny,ale byla to Lily.Kluci se tak dohodli,protože jim nedala opsat domácí úkol,zatímco Charlie ano.A v té tmě by od sebe dvojčata nepoznali.A tak se spokojeni a posilněni kouskama čokolády vrátili do svých postelí.
******
Ráno je probudil řev.
Celí vytlemení doběhli do pokoje holek a uviděli zajímavý výjev:
Lily v dříve růžové noční košili nyní batikované čokoládou a citrónovou zmrzlinou a vlasy upatlanými od sladkostí všeho druhu i nedruhu poslouchala se skolněnou hlavou řev od Brumbála,co se to opovažuje,že to teda neměla dělat a kdesi cosi a možná by ji Brumbál i vyhodil,kdyby nezasáhla McGonnagalová:
"Ale Albusi,čti přece mezi řádky.Toto děvče je nejslušnější studentka na celé škole a chtěla ti jen pomoci,když viděla,jak se pořád jen cpeš sladkostmi.Proto odnesla všechny sladkosti a sama dostala chuť,tak si pár dala,a to jí přece nemůžeš vyčítat,po tom včerejším experimentu k večeři.Pampeliškovou nádivku má rád málokdo."
"Ale Minnie,já jsem..." začal Brumbál sklesle jako malý žáček přistižen při opisování
"Ale nic,Albusi!Omluv se této dívcea buď rád,že ti tam nechala alespoň šestnáct čokoládovývh žabek."
"ŽÁBKÝÝÝÝ!!!!!" Brumbál se rozběhl,ale McGonnagalka ho chytila za plášť,aby nezdrhl a cukla. "PromiňteslečnoEvansovážejsemváskřivěobvinilaleteďmámněconapráci." vytrhl se Gonnagalové a běžel pryč. Pár minut ještě včichni slyšeli jeho řev "ŽÁBKÝÝÝÝ!!!".McGonagalová se jen ušklíbla a měla se na odchodu,ale když uviděla kluky,pozastavila se a sykla:
"Potom to dořešíme,výtržnící."
Ta ženská by snad mohla pracovat jako hledací pes u FBI!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aurora aurora | Web | 3. května 2012 v 17:07 | Reagovat

zemrem :-D :-D :-D :-D dokonalé :-D

2 Leni Leni | 5. května 2012 v 18:51 | Reagovat

:D  :D Jo jo, dokonalé. Konečně ses do toho obula, špunte. :-D

3 Eňa Eňa | E-mail | Web | 9. května 2012 v 21:30 | Reagovat

SUPER!!! HAHAHA.... jak blázen som sa nasmiala :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama