32. kapitola - Vyznání a uznání

30. dubna 2012 v 10:42 | Šáša |  Charlot White
Ahoj,k napsání této kapitoly jsem byla donucena,dokopána a ukecána, takže : LENKO!!!!!Jinak kapitola je tu,tentokrát bez obrázků.Doufám,ře se bude líbit ;-). Pápá lálá


*Charlie*

Cítila jsem,jak mě v očích pálí slzy,tak jsem něco vykoktala a zdrhla.Vždyť já jsem se s ním skoro vyspala!!!! A táta u toho byl!
Běžela jsem do schodů k dívčím ložnicím,ale zakopla jsem a spadla.Pak už jsem se rozbulela naplno,protože ten nakopnutej palec pěkně bolel. Sedla jsem si na schod,hlavu schovala do klína a tiše jsem brečela.Proč jsem to nepoznala,že to není táta?
"Charlie!" táta mě dohnal,sedl si vedle mě a objal mě.
"To bude dobrý,skřítku.To nic.To nevadí." Ach,tati,kdybys věděl,jak tě miluju.
"Tati?" zvedla jsem uslzenou hlavu.
"Jo?"
"Já jsem chtěla jít za tebou,protože se mi zdálhnusnej sen a tak jsem šla a pak jsem si lehla do tvé postele a myslela jsem,že to jsi ty,promiň,já jsem nechtěla,ale pamatuješ,že jsem vždycky chodila za tebou,a ten sen byl fekt hnusnej a teď jsem spala s Jamesem a ani mi to moc nevadí ale Lily říkala,že se jí docela líbí a juá jsem ji tak hnusně zradila,když jsem ho objímala a spala jsem s ním v jedné posteli v opravdu těsném objetí." vychrlila jsem to ze sebe a pak jsem se mu vrhla do náruče.
"Skřítku."
"Hm?"
"Já půjdu zpátky a vysvětlím mu to,jo?Neřeknu to,že se líbí Lily.Ty to řekneš Lily,ale nějak jemně,jo?A potom spolu půjdem na snídani,dobře?"
Naposledy jsem fňukla. "Tak jo" kníkla jsem.
Táta mě poplácal po zádech a odešel.Já se otočila a vyšla po schodech nahoru do naší ložnice. Holky už byly vzhůru,Lily se oblékala a Kate si marně snažila zaplést si francouzký cop.Přisedla jsem si k ní ,plácla ji po rukou a začala jsem rozplétat toho hada,co si tam umotala a začala plést docela kloudný francouzák.
"Lily,musím ti něco říct,o samotě." jako dodatek jsem Kate stáhla poslední pramen a zagumičkovala celý cop.
"To je v pohodě,stejně jsem si chtěla v koupelně přebrat kosmetiku." Kate se zvedla a šla přebírat ty svoje vrchovatý tašky šminek,za jejichž nabídku by se nemusela stydět středně velká drogerie.
Přišla jsem k Lily,hodila na sebe džíny,bílé tílko a tenisky a začala.
"Víš,delší dobu mě trápí zlý sny. A vždycky,když jsem měla nějakej obzvlášť nehezkej,šla jsem si lehnout za taťkou. No,a včera jsem šla.Lehla jsem si do jeho postele,ale ráno jsem zjistila,že tam nebyl táta,ale James."
Skrz dveře do koupelny se ozýval Katin přidušený smích.
"Kate zklapni a přebírej si drogérku.No.a nejdřív mě naštvalo,že jsem to nepoznala,ale pak jsem si uvědomila,že to bylo od Jamese pěkný,že tátu nenechal spát na válendě a teď mi to ani nevadí a myslím,že se mi líbí."
V Lilyině tváři se vystřídala celá změť výrazů : 1. Překvapení,2. Zmatení, 3. Vztek (?) ,4. No,tak to se nedá rozluštit.
"No Charlie,jsem ráda,že jsi mi to řekla na rovinu. Nezlobím se na tebe,řekla jsem,že James je vypracovanej,ne,že se mi líbí. Jestli ho máš ráda,měla bys mu to říct.A z toho,co jsem viděla a slyšela si myslím,že tvoje zalíbení je opětované.Neboj se a běž na to." Lily mě objala a mě ze srdce spadl šutr takovýho kalibru,že Mt.Everest je proti němu jen pididrobek na stole.Přestože jsem měla tílko,byla jsem zpocená až někde,a tak jsem se šla do koupelny opláchnout.Otevřela jsem dveře a dovnitř vpadla Kate.
"Ty opice,kdy se odnaučíš poslouchat?? No???" klekla jsem si k ní a začala jsem ji lechtat.Lily nezahálela a lochtala jako prdlá,ale mě. Kate se zase vrhla na ni a tak jsme se lechtaly a řehtaly ještě asi hodinu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shadowofhope Shadowofhope | Web | 30. dubna 2012 v 11:29 | Reagovat

Je to super a som zvedavá ako to pôjde dalej :) Ten koniec je fajn :)ako udobrenie je to super :D fakt som zvedavá čo bude ďalej, som rada že som si konečne našla čas :)

2 aurora aurora | Web | 30. dubna 2012 v 16:45 | Reagovat

meheheeee :-D takže charlie nám bude s Jamesom... mm, pekný pár :D

3 Leni Leni | 30. dubna 2012 v 20:00 | Reagovat

Bezva! Tak konečně si to vyjasnili. :-) Piš, piš - teď už nemáš žádnou průsvitnou výmluvu alá deset komentů, takže nakopni kompl a makej, makej... :D (Nebo nakopnu já tebe... ale pššš!) :-D

4 Šílenej Šílenej | Web | 5. května 2012 v 16:10 | Reagovat

hm, asi to budu jen já, ale proč z toho dělala takovou vědu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama