30. kapitola - Zabijte mě dřív,než to udělá Voldy!

7. dubna 2012 v 10:28 | šáša |  Charlot White
Super!!!! Máme tu kulatiny! Přejte mi všechno nejlepší! Ne,fakt,komenty potěšej a nakopnou,takže do toho!!!!
Vylezla jsem z vody,utřela se,vlasy si zamotala do ručníku a zachumlala jsem se do župánku. Potom jsem capkala do Nebelvírské věže a do našeho pokoje. Když jsem tam došla,zabouchla jsem za sebou dveře.Pak jsem si hřebenem z vlasů vyčesala sedmikrásky.Jen co jsem vyhodila poslední sedmikrásku,přišly holky.Byly celý vysmátý a když jsem se na ně koukla pohledem držte-kušny-chci-vám-něco-říct. Když se dosmály,začala jsem.
"Holky,posaďte se,chci vám něco říct." sedly si ke mně na postel a já začala a čím dál jsem vyprávěla,knedlík v krku rostl a na konci už mi tekly slzy.Kate si přisedla blíž,objala mě a začala mě hladit po vlasech.Stulila jsem se v její náruči do klubíčka.Lily si taky přisedla a objala nás obě a tak se z nás stalo uslzený a usmrkaný klubko.
Asi po půl hodině nám došly slzy a tak jsme se jen tak kokaly z okna.Zaslechla jsem dupání a funění hodné divokého prasete s astmatem a do pokoje se posmychtivě vrhli James,Rem,Sirius a táta.Namířili na nás ledovkama,které drželi v rukou,ale když viděli to jak tam jen sedíme a koukáme na ně jako na lítacího vlkodlaka s růžovým boa,tedy se směsí zděšení a něčeho neindifikovatelného,ruce jim klesly a úsměv zamrzl.
"Co je?" zeptal James. Lily vstala a řekla:
"Kate,já jim to vysvětlím.Ty vem Charlie ke skřítkům a dejte si něco k jídlu,mě prosím vemte jen sendvič,nemám moc hlad.Čau." vystrkala kluky z pokoje a zabouchla za sebou dveře.Kate a já jsme se převlékly a zašla jsme do kuchyně,vzaly jsme Lily ten sendvič,daly si jídlo a pak jsme šly zpátky.Když jsme přišli do společenky,vrhli se na mě Rem,James a Sirius a furt něco mektali ve smyslu,že je to mrzí a že to bude dobrý.
"Hej kluci," zasípala jsem "nechci si stěžovat,ale dochází mi vzduch." pustili mě,jako by dostali elektrošok.
"Charlie,nám je to tak líto." vzlykla máma a přebrala štafetu v umačkávání.
"Mpfo bfugfde mfdovfý gfami." zahuhňala jsem.
"Co?" máma se konečně odtrhla.
"Že to bude dobrý.Ano jsem z toho celkem na větvi,ale jestli mám zabít Voldmorta a pak i tu jeho fuchtli kříženou," došla jsem k tétovi,kterej z toho byl celej úplně na prášky a stiskla mu ruku,aby věděl,že se nehodlám odebrat pod kytičky "tak musím trénovat.Ve všem od práce z živly až po boj zblízka. Netvrdím,že to bude medovej protlak,ale mám na vybranou?" zakončila jsem svůj proslov řečnickou otázkou a doufala,že na ni nikdo neodpoví.Kate se na mě koukala pohldem,který křičel : TO JE MOJE SESTRA!!! , Lily přikyvovala,táta koukal do země a Rem,James,Sirius a máma na mě koukali,jako kdybych byla Spasitel. Rodinu a přátele si holt nevybíráme.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Šílenej Šílenej | Web | 8. dubna 2012 v 19:06 | Reagovat

medovej protlak? v těch Bradavicích mě nepřestávaj překvapovat :D a co všichni dělaj? přece se hlavní hrdinka týhle story neodebere pod kytičky, Voldyho si dá jako nic a ještě si tačí skáknout na mani-pedi :D

2 aurora aurora | Web | 9. dubna 2012 v 17:02 | Reagovat

preeesnee :-D haluzná kapitola, som zvedava co bude dalej, fajnovo sa to cita

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama