29.kapitola - Náhlé zvraty

25. března 2012 v 17:26 | weg |  Charlot White
Ozval se ve mně stesk po psaní,nová inspirace a nuda,takže tady je další kapitola Charlie,snad se vám bude líbit a objasnilo se vám to věčný skákání.Tak ahoj,Šáša
*Charlie*

Vyběhla jsem ven v bačkorách,které byly jako zvířecí tlapky,nabrala do dlaní sníh,uplácala kouli,položila jsem ji na zem.Vzala jsem další sníh,uplácala kouli,položila na zem.Takhle jsem udělala asi dvacet koulí a dyž přiběhl zbytek rodiny,začala jsem po nic kouličky házet jako prdlá.
Strhla se obrovská bitva a na konci moje bačkory vypadaly,jako by jste je namočili ve vodě,snědli,a stejnu cestou zase vrátili.Radši jsem utekla pod kyvadlo,ale proradné sněhové koule mě nepřestávaly pronásledovat. Snažila jsem se vyhýbat,ale to jako by znásobovalo kapacitu hozených koulí.Nakonec jsem to vzdala a řvala:
"Mír!Mír!" palba ihned zkončila a ozval se smích. Za chvilku už to byl řehot.A nakonec se z toho vyklubalo totální a stoprocentní hřebení v plné síle. Tak jsem tak stála promočená na kost a čekala,až ke mně přijde moje potencionální rodina a kamarádi.Přišli celí vysmátí.
"Co je?" zeptala jsem se.
"No,hahaha.... Vypadáš......hihihi....fakt....hohoho......zajímááávěěchecheche!!!!!" vytlačil ze sebe táta.
"Ano,a proč?" dala jsem si ruce v bok.
"Protože vypadáš,jako by tě napadly fakt nasraný vodní víly!" vyhrkla Kate a začala se zase smát.
"He?" to moje inteligentní já promluvilo.
"A navíc máš ve vlasech sedmikrásky." chichotala se mamka.
"Jo?Super.Když dovolíte,tak kráska se sedmikráskama se jde pokusit za sebe olámat rampouchy a následně si připraví pomstu,páčko.'' zamávala jsem jim a zamířila do prefektské koupelny (vím že se to nemá,ale toto je krajní nouze.)
Zatímco jsem čvachtala Bradavickými chodbami,třela jsem si dlaněmi paže,abych se zbavila husí kůže. Došla jsem do koupelny,pustila si vodu,vyčarovala si chlupatou osušku,ručník na vlasy,župan a nové bačkory.Tentokrát jsem vsadila na chlupatý pantoflíčky.Voda se dopustila,já vlezla dovnitř a užívala si nádherného pocitu tání a přemejšlela jsem,co tohle má znamenat.To ovládání živlů,ty sedmikrásky,to všechno.Proč jsem tak divná?
"Nejsi divná,ale zvláštní." ozvala se Saya.
"ÁÁÁÁÁÁ!" Fuj,to jsem se lekla! "Sayo,co blbneš,takhle na mě vybafnout! A kde ses tu vzala?"
"Cítila jsem,že mě potřebuješ,tak jsem tu."
"Jo,super.Hele,není něco,o čem ses mi na té louce nezmínila? Chci říct,že pochybuju,že mě tu vyzvedne princ na bílém koni a společně odjedeme do západu slunce."
"No,to ne.Je něco,o čem jsem ti na té louce neřekla.A teď už vím,že jsem měla. Potom,co zabiješ Voldemorta...."
"COŽE?Já,a zabít Voldemorta? To nepřipadá v úvahu,vždyť ani tátu nepřeperu!"
"Uklidni se.Potom,co zabiješ Voldemorta,přijde něco horšího."
"Horšího než Voldemort?"
"O dost horšího,než Voldemort" ujistila mě
"Celá na větvi,ak to vyklop."
"Takže,až zabiješ Voldemorta, objeví se jeho nemanželské dítě a bude pokračovat v jeho počínání. Bude ho mít s Belatrix,takže to bude mazec.Bude odhodlanější,silnější a hlavně chytřejší. Bude čerpat sílu z Tvé slabosti,štěstí z tvého smutku a tak dále. Narodí se za 3 měsíce."
"To byl fofr." prohlásila jsem "A jak se bude jmenovat? A moment,vždyť Bela je ještě na škole,tak jak by mohla počínat s Voldym dítě?"
"Urychlí to.Celý proces vývinu dítěte Voldemort urychlí,jak v děloze,tak venku,aby byla jeho dcera brzo připravená ničit."
"Jups."
"Jsi v pořádku?"
"Hm." neznělo to zrovna přesvědčivě.
"To zvládneš.Kdykoli budeš potřebovat,zavolej mě,jo?"
"No jo." zamumlala jsem.
"Tak.... ahoj." Saya se rozplynula s posledními bublinami pěny a já celá zvarhankovatělá a zmatená radši vylezla z vody.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 25. března 2012 v 20:03 | Reagovat

4ekala jsem, že se ti začne stýskat, ale že tak brzo :-D Jinak pěkný, doufám, že toho tu bude brzo víc

2 Leni Leni | 26. března 2012 v 10:24 | Reagovat

To jsou zvraty. :D Nemanželský dítě, dcera, s Belatrix... :-? Ty máš ale fantazii, holka. :D Ale náhodou to má aspoň akci. Jen pokračuj. Honem. :-D

3 Šílenej Šílenej | Web | 27. března 2012 v 16:27 | Reagovat

mazec je vážně slabej výraz!

4 aurora aurora | Web | 28. března 2012 v 19:18 | Reagovat

AZ MI ROZOK ZABEHOL! :-D ci pana, voldemortove dieta? dcera?! no to som zvedava

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama