NAVŽDY MLADÍ

4. listopadu 2011 v 22:26 | Tere3ska |  Jednorázovky
Přihlásila jsem se ke KREV JE ŽIVOT na soutěž o epilog k její povídce KREV.
Dovolila mi to tu zveřejnit, takže : MOJE JEDNORÁZOVKA-EPILOG :
NAVŽDY MLADÍJednou výhodou upířství je, že můžu pracovat skoro kdekoliv.

"Dobrý den, já a moje přítelkyně bychom si daly nějakou vaši specialitu." Přišla za mnou k pultu nějaká stařena.

Dneska už ne! Já chci jít už domů. "Dneska máme v akci naše speciální věnečky a rakvičky. Takže třikrát?" Stařenka se na mě zděšeně podívala a nakonec si dali třikrát ovocnou střechu a indiána.

Hned za touto dámou stál asi padesátiletý pán, který se strašně smál. "Teda Alex, ty máš ale náladu." To jsem se naopak zarazila já. Pořádně jsem si ho prohlídla a podívala jsem se i ke stolečku, kde seděla stejně stará elegantní a na pohled velice příjemná dáma. To je Angela! Uvědomila jsem si překvapeně. V tom případě tohle musí být Mike! "Miku!" vykřikla jsem šťastně a rychle (lidskou rychlostí- heh to by byli výrazy, kdybych, ehm to je jedno.Pokračujeme ale dál) jsem oběhla pult a skočila jsem mu okolo krku. Všichni se na nás obrátili. Protože jsem dneska opravdu měla špatnou náladu- měla jsem totiž strašnou žízeň a pomalu jsem jedné mladé slečně skočila po krku.S Mikem jsem ale objímala delší dobu a všimla jsem si jen žárlivého pohledu jedné asi padesátileté paní u jednoho malého stolečku. Tomu jsem uchechtla a Mika pustila. "Jak si věděl, že tu jsem, a že to jsem zrovna já?" "Ty nejdeš přehlídnout Alex. Jsi rok od roku krásnější. A nevěděl jsem to." Podíval se na mě šibalským pohledem.

Chvíly jsme si ještě povídali, protože Mike byl jediný, který znal moje a Joshovo tajemství, ale zachvíly mi zazvonil mobil. "Oběd!" vykřikla jsem už jen polohlasně. "Promiň Miku, ale mám polední obědovou přestávku." Mrkla jsem na něj a Mike se rozesmál.

Ve stejné chvíly přijela před cukrárnu- NAVŽDY MLADÍ , krásná černá motorka s ještě krásnějším řidičem. Josh! Pomyslela jsem si zasněně a s omluvným výrazem jsem se obrátila zpátky k Mikovi. Ten hned pochopil a nechal mě jít. Ve dveřích se ještě pozdravil s Joshem, který mě už mržel jednou rukou kolem pasu a jak se Mike otočil, tak mě Josh zaklonil a dal mi takovej polibek, že se mi na chvíly zastavilo srdce. (Teda obrazně samozřejmě.) Náš polibek by trval velice dlouhou dobu ale po chvíly vzdychání a závistivích pohledů jsme se museli od sebe odtrhnout, aby ostatním nepřišlo divné, že nemusíme a ani nedýcháme. Pak jsme ruku v ruce odešli k naší motorce, ale ještě před tím jsem zahlédla svoji kolegyni, která mě probodávala pohledem, protože už skoro rok chce sbalit Joshe, který je ale můj! Dostala jsem nápad. Upíří rychlostí jsem vzala jedné holce samolepící papír, který měla na stole, na něj jsem napsala ♥JE MŮJ ♥ a nalepila jsem to Joshovi zezadu na motorkářskou bundu. Upíří rychlostí jsem ho uklidnila, že o nic nejde a otočila jsem se na překvapenou a nechápavou Nikolu a provokativně jsem na ni mrkla. Věděla jsem, že její IQ není vysoké, ale teď by si musela sehnat vrtačku, jakou používají silničáři a vrtat hodně, hodně hluboko.

Jeli jsme do lesa, kde jsem skolila největšího králíčka, kterého jsem viděla. Takový krásný kukadla se jen tak nevidí a ty zoubky. Prostě ŇUF ŇUF! Ale taky jsem skolila většího jelena a na zpravení chuti i malou pumu. Josh na tom byl podobně, až na králíka, místo kterého si dal lišku. Choe jsme vzali kolouška a jeli jsme domů.

Takhle vypadá můj každodenní život. Večer si sem tam skočíme na diskotéku a jinak si užíváme jeden druhého. MILUJU SVŮJ ŽIVOT A HLAVNĚ MILUJU JOSHE!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 krevjezivot krevjezivot | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 13:51 | Reagovat

Čtu to už po několikátý, ale po každý to je tak úžasný! Dojemný!! Sladký!!! :-)
Chvíli se u toho směju, jindy zas skoro pláču. :-) Prostě GENIÁLNÍ!!

2 Teressska, Teressska, | E-mail | Web | 5. listopadu 2011 v 20:31 | Reagovat

[1]: :-D ty seš ale trubka :-P  :-D

3 krevjezivot krevjezivot | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 19:41 | Reagovat

Ti dám trubku, trubko. :D  :-P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama