7.kapitola TP- já jsem Teresa Potterová. Jo, už od narození

20. října 2011 v 6:26 | Teressska |  Teresa Potterová - neaktivní
měla sem ještě 7 dní k dobru. To jsem dobrá co? xD jinak - komenty potěší a blá blá blá - jako vždycky xD
Pac a pusu Tere3ska"A ještě ti sem dávám tu kytičkovanou halenku s těmi růžovými volánky, tu od babičky."
"Ne! Jen tu ne. Vždyť v ní vypadám jako kytkama porostlá, růžová a tlustá verliba." stopla Tess mamku.
"Tak tu sukni, tu s těmi proužky. Babička bude ráda. a jen tak pro zajímavost je to velryba ne verliba.prosila Lily.
"Mami, vždyť tam budu za exota!!"
Lily k ní přišla, objala ji, ale stejně ji tu sukni pod kolena, s děsnými proužky dala.
Nakonec měla velikánský vojenský bágl napěchovaný 10 tričky s krátkým rukávem, 5 tričky s dlouhým rukávem, 3 kraťasy, 5 riflemi, oblíbenými mikinami a svetříky ( kvůli mamce), spodním prádlem + ponožkami. Další batoh obsahoval oblíbeného plyšáka Pana Smraďocha, různé doplňky, šminky od Tonksové, dívčí romány , veliký fotoalbum a adresy domů, Fredovi a Georgovi, Bradavic, k dědu Albovi do kanceláře a k babče Maggie (A/N: MgGonagailová)- prý konečně holčička, kterou nebude muset učit, proto ji bude moc rozmazlovat.
Tess, Harry a rodičové nasedli do auta (James miluje mudlovská auta i když to Lily příjde zbytečné.) a vyjeli.
Přijeli na jednu malou, opuštěnou silničku a díky Jamesově a Liliině spojených mocí se i s autem i dětmi přemístili na asi 500 metrů od letiště vzdálenou silnici.
Před vchodem na letiště už na ně čekala mladá žena.
"Vítám vás. Vy musíte být Potterovi a ty musíš být Tereska. Já nejspíš budu tvá Jiskra." pravila sladkým hlasem Pomoc!!! já chci pryč nebo dostanu cukrovku! pomyslela si Tess, ale přesto se zeptala ještě sladším hlasem.
"Co je to jiskra?"
"No to vlastně znamená, že budu tvoje opatrovnice, nebo - li tě budu mít na starost. Budu s tebou, aspoň první dva roky, chodit do našeho města, všechny chvály ale i stížnosti na tebe příjdou ke mně, tresty ti taky budu dávat já a věnovat se budu taky jenom tobě." Pak se obrátila na ostatní, kteří se tvářili strašně znuděně.
"To znamená, že máme na škole tolik vyučujících, jako žákyň. Jinak dceři a sestře", dala na Harryho důraz, "napsat stejným způsobem, jako jste napsali kladnou odpověď na náš dopis s tím, že za adresu školy řeknete i jméno Teresky. Potom bych vás měla upozornit na to, že ve škole máme hodně zájmových kroužků a každý rok o velikých prázdninách se můžeš zúčastnit velikého 2 měsíčního výletu do cizích zemí. Každý rok se mění." Usmála se sladce na Tess, která měla problém udržet obsah svého žaludku na správném místě z toho sladkého hlásku (A/N : představte si klona Umbridgeové a Olsenových dvojčat)
"Jejda, já se tu rozpovídala a přitom je nejvyšší čas jít." S tím se Tess vzala svoji malou tašku přes rameno, James jí vzal krosnu, Harry cestovní tašku a vyšli.
Prošli zákazem vstupu a přišli na malé letiště, kde stálo jedno letadlo odhadem z 2 světové války.
"Tímhle jako chcete letět? To si děláte srandu né?"vydělil se James.
To tu brécu vytočilo "Vy snad pochybujete o výkonu našeho letadla?"
Po tomto incidentu, po kterém už slečna sladký-hlásek-vám-zaručeně-zvedne-kufr přestala s Jamesem flirtovat šli nechat naložit Tessiny zavazadla, když kolen nich prošel nějaký kluk a mrknul na Tess. Mrknul? je blbej? a co tu vůbec dělá, vždyť to má být dívčí škola! ale vlastně je tu víc kluků, skoro tolik, jako holek. přemýšlela Tess tak usilovně, že čelem narazila o zadek letadla. Rychle se otočila aby se ujistila, jestli ji nikdo neviděl, když málem narazila do černý pohřebácký dodávky, z jejíhož kufru vyndali rakev a vylezla a si patnáctiletá holka! jáj, to je ale děsivý! pomyslela si ironicky Tess ale slabí třes těla nechtěl ustat. Proto se znovu rozhlídla okolo a něco, co jí opravdu rozesmálo, že šla málem do kolen. Přijel totiž pick-up, na jehož korbě byla připevněna výřivka bez bublinek, takže takový spíš bazének a v něm seděla holka. Asi královna školky, protože mávala na všechny strany a zářivě se usmála na všechny, kteří ji mávali na zpět.
Tess drcla loktem do Harryho: " Čuč!" smála se Tess a ukázala na tu Ploutev.
"Jó, tak ta je dobrá" přidal se k ní Harry. Pak si všiml holky, která se ji taky smála. Nejspíš šla taky do prváku, ale to by mu bylo jedno. Nemohl od ní odtrhnout oči. Byla tak krásná!
"Haló! země volá Harryho, haló harry, BRATŘE!" řvala už na něj Tess, která si všimla kam kouká. Jo, ta je hezká, já taková nikdy nebudu. pomyslela si smutně. To už ale musela nastoupit so letadla, které se změnilo na luxusní obrovitánskou halu s pokojem pro každého. Každý přišel k recepční, která se jmenovala Lusinda, nahlásil jméno a dostal klíček od svého velikého pokoje. Tess toho v pokoji zatím moc neměla, ale prý roste s ní, takže každý rok tam přibudou další věci.
Když šla na večeři do společné, velikánské, jídelní místnosti, potkala se zrovna s tou dívkou, do které se předtím zakoukal Harry.
"Ahoj, já jsem Simon, ale někdy mi říkají jen Sim."usmála se na Tess dívka-Simon
"Tess Potterová, těší mě. Ty jsi co za stvoření, jestli se tak hloupě můžu zeptat?"
To Simon rozesmálo. "Jsem démonka, ale jen poloviční. Otec člověk, mamka démonka. Je to docela běžné, ale až na htlfmgt." zamumlala si konec Simon pro sebe.
"Ale až na co?"
"Ale nic" usmála se Sim, ale Tess ji to nesebrala.
"A Ty jsi vlastně co?"Oplatila Tess otázku.
"Já jsem obyčejný moták!"vyprskla Tess.
"To ale vůbec není špatný. Vem si, že než jsem sem přišla, tak jsem byla vyloženě ledová. Moje oči byly ledově modré a hlas jsem měla taky hrůzostrašný" zavzpomínala Sim "až jsem se ho taky bála." snažila se zmírnit atmosféru.
Tess to pochopila a tak se zeptala."Nevíš, jak budou pokeje?"
"Jé tak na ty jsem taky zvědavá. Jestli budou vypadat jako tyhle, tak je beru všema dvaceti prsty."
"snad deseti ne?"
"To jo, ale ještě deset na nohou." Zasmála se Simon a Tess se k ní hned přidala.
Takhle přišli do jídelny, kde visel křišťálový lustr a stálo tam hodně pětimístných stolečku se jmenovkami studentů. Očividně jsou dané tak, aby ti, co spolu chodí a kamarádí mohli být spolu.
Tess se rozhlížela, jestli neuvidí jejich jmenovky a modlila se k Merlinovi, aby seděly se Simon u sebe. Konečně uviděla poslední dvě volná místa s jejich jmény, jenom že u jejich stolku seděl ten blbej mrkací kluk!
"Ále né, merline proč?" zanadávala Tess směrem k nebi.
"Voláš mě? Já ale taky nevím všechno!" smála se ji Sim.
"Ne, co je tu tak děsnýho?" zeptala se už bez náznaku úsměvu v hlase.
"Ale, ten kluk mě deptá! Dělá si ze mě srandu. A tak."
"Tak ho neřeš, budeme tam spolu. On! Ti nesahá ani do půl lýtek. No ani nad paty!" Stála Sim hrdě, jakoby dořekla novoroční projev presidenta. Tess se na ni vděčně zadívala a vyšly.
"Jé kráska přišla. Tereska nebo Simonka?" zadíval se ten vopruz na Tes.
"Moje-noha-ve-tvým-zadku! Jestli si myslíš, že tu budeš Tes nějako ztrapňovat, tak si mě nepřej!" dorážela na něj Simon.
Mezitím si Tess sedla ke svému místu a začala se seznamovat s ostatními.
"Ahoj, Já jsem Leony-víla." natáhla k holkám ručku už od pohledu milá a příjemná dívka.
"Teší mě. Já jsem Teresa Potterová, ale všichni mi říkají Tess." usmála se na ni."Jinak jsem moták." posmutněla.
""a já jsem Simon - polodémonka." ale ruku k ní nenatáhla. Víly a démoni se při doteku jakoby spálí.
"Já jsem Luisa. Démonka."řekla povýšeně a holky si pomyslely, že to nejspíš bude nějaká pipina. Když ale natáhla k holkám ruku, ony ji s přikývnutím, "že je těší", přijaly.
Pak se ozval ten trouba."Já jsem Jamie, prozměnu polodémon. A nezačali jsme zrovna nejlíp, takže se prosím nemrač, nesluší ti to."natáhl k Tess ruku a ona ji s dráháním přijala.
"No tak já sem Teresa Potterová. Jo už od narození. a nečuč tak blbě." vyjela na něj.
"Héj, to není hezký. Já se chtěl usmířit."nadával na oko Jamie."Ale mě šlo o to, že si tu jediná, co máš dvě jména."
no, jo, to se stává. Ale já mám hlad takže dobrou chuť." prohlásila Tess a vzala si z vodíku, který právě libovolně projížděl, kuřecí stehýnko. Jen co se ale zakousla, tak jídlo zmizelo.
"Héj, to se může stát jenom mě, ale stejně je to tvoje chyba. Neměl ses se mnou zakecat!" obrátila se zase na J. ale bylo na ni vidět, že se nezlobí a všichni si oddechli. Hádka udušena, rozšlapána a roztrhána.
"dlouho do noci si povídali, jen Leony zasněně seděla u okna a sem tam něco doplnila, nebo odpověděla.
"Jé už přistáváme." vykřikla nadšeně Lea.
"Všichni se připoutali do pohodlných křesel v Tessině pokoji, která se objevila, když byla potřeba a už jen tak nezmizí, a napjatě čekali, co bude dál a jak bude vypadat jejich první den ve škole.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SimonQa14 SimonQa14 | Web | 20. října 2011 v 7:03 | Reagovat

Promiň, že odepisuju sem, ale za minutku musím vyrazit do školy tak ji jen odpovím, ráda budu tvoje SB :D Tuhle kapitolu si přečtu hned jak se vrátím ze školy :-)

2 SimonQa14 SimonQa14 | Web | 20. října 2011 v 15:05 | Reagovat

Páni :D Hezký už aby bylo pokračování :D A holka jménem Simon a ještě k tomu polodémonka :D Tak to se mi líbí :D

3 krevjezivot krevjezivot | Web | 20. října 2011 v 16:37 | Reagovat

Jéééé... To je krásný.A klika, že Pana Smraďocha nenechala doma. :-D  :-) Je rozkošnej. :-) Jinák, je super, že tam sem jako pipka. :D  :D To se mi líbí! :-D

4 Šílenej Šílenej | Web | 22. října 2011 v 11:43 | Reagovat

ježus, tenhle debil! tak to už se teda nedivim, že ji vytáčí :D
obrázků zase jak nas...ázeno, povedlo se mi tam ztratit a ten dement mi vyloženě překážel, ale jinak dost dobrý 8-)
těšim se na další

5 Baruzz Baruzz | E-mail | 22. října 2011 v 18:00 | Reagovat

Takže mám několik poznámek.
1. pokus se využít své popisové schopnosti a radši od odkazů a obrázů to oblečení popiš
2. nevím jestli se mi to zdá, ale chvílemi přeskakuješ. ujasni si co jak má být a drž se toho.
3. ehm. zdá se mi to, nebo opakovaně píšeš být s měkkým i? :)

jinak se mi to líbí. piš, budu číst.  :)
mam pocit, že ti je 13, že?

6 Teressska, Teressska, | E-mail | Web | 22. října 2011 v 18:17 | Reagovat

[5]: 14 :-)
a pokusím se děkuju :-D

7 Šílenej Šílenej | Web | 22. října 2011 v 19:27 | Reagovat

já a Poberti? no neblázni, ty jsou Bičika :D sakra... ale je fakt, že tam teď bude nejspíš kapitola z mýho "pera" whoops :-!

8 Teressska, Teressska, | E-mail | Web | 22. října 2011 v 21:55 | Reagovat

:-D je zvláštní, že obě píšete skoro stejně, když se koukneš na mě a Šárku, hned je poznat, kdo to napsal :-D

9 Lea Lea | Web | 23. října 2011 v 18:30 | Reagovat

pěkný Tery, ale vážně trošku nepřehledný :-D a už konečně škola co :-) teď budou kapitolky lítat jedna za druhou :D

10 krevjezivot krevjezivot | 23. října 2011 v 19:06 | Reagovat

[9]: Já taky doufám, že nebudu muset tak dlouho čekat. :-D Ale ty, holka, máš co říkat. :-P  :D  :D

11 Baruzz Baruzz | Web | 23. října 2011 v 20:11 | Reagovat

[6]: Tak jsem o rok mladší :)

12 SimonQa14 SimonQa14 | Web | 24. října 2011 v 17:47 | Reagovat

Tak kdy se chystáš na další :D ??

13 Shadowofhope Shadowofhope | Web | 28. října 2011 v 22:00 | Reagovat

Ja som ti sem nedala koment ?? ako to ? asi som zabudla ale čítala som to už dávnejšie tak sa k tomu vrátim :D je to paráda super páči sa mi to a som zvedavá na pokračovanie i keď neviem kedy si zase nájdem čas :)

14 Akabbitbep Akabbitbep | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 14:06 | Reagovat

The ED caused by that surgery may be either temporary or permanent.  Core maca in the supplier energetix is an herb that tests quite nicely for a number of males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama