15.kapitola-Ples 1/2

2. září 2011 v 17:38 | Šárka Matějková |  Charlot White
Tak,konečně ples.


*Charlie*

Super,je deset minut před plesem,jsme nachystané,oblečené do šatů,máme vyčarovaná křídla a právě zpoza rohu koukáme na Poberty,kteří právě hrají ve Velké Síni.James-bicí,Remus-elektrická kytara,Black- tamburína.
http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8 Když to Black zppíval,dělal ,jako kdyby přirážel.
Potom zpíval Remus toto:http://www.youtube.com/watch?v=clFLit4PCW0 s tím,že mu tam dvojčata Tigerovy dělaly sboristky tak,že tam furt vzdychaly "sexbomb". A završili to tím,že tam -james začal zpívat: http://www.youtube.com/watch?v=_7Mi77iqMjA ,musím uznat,že nebyli špatní.Když skončili,vylezla Mcgonnagalka na jeviště a řekla:
"Nyní přivítejte ehm..Brumlovy Andílky!" ozval se strašný aplaus,my vylítly z naší schovky,všichni zašuměli smíchem.Siriovi spadla čelist až na podlahu.Udělaly jsme ve vzduchu pár piruet,přičemž Lily ta poslední trošku nevyšla a vlítla za bicí,kde přepadla přes stoličku,a byl vidět jen její zadek zahalený těmito šaty:
Rychle vylezla,právě včas,Kate si vzala mikrofon a řekla:
"Čau Uhrovice!Teda... Čau Neštovice!Teda..." než stačila plácnout další blbost,vzala jsem jí mikrofon a jednoduše jsem ohlásila:"Čau Bradavice." všichn byli vytlemený.Kate si potáhla tyhle šaty a zmizela za bicíma
Já na sobě měla tyto šaty:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leni Leni | 2. září 2011 v 17:59 | Reagovat

Hustý!! :D :D Nemám slov. :D Šaty sou bezvadný a ty písničky mě dostaly a chtěla bych si představit Siriuse s tamburínou. :D :D Jo a máte super dess. :) Rychle pokračuj. ;) :)

2 Šílenej Šílenej | Web | 2. září 2011 v 20:09 | Reagovat

ježíšku na křížku, no to byly písničky, ale z tý představy regulérně nemužu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama