14.kapitola-Křídla

2. září 2011 v 16:36 | Šárka Matějková |  Charlot White
Takže,další kapitola. Ani snad nemusím přimomínat,že chci od všech,co si tento článek přečtou,komentář.Ať se líbí.


*Charlie*


"Jo,super Kate,a teď vzlítni.JO! Ne! Bacha!" zakřičela jsem na Kate. Je ráno před plesem a ještě nemáme nacvičenej přílet.
Když jsme andělé,tak musíme lítat,ne?Lily má úplně klasický andělí křídla,já je mám motýlí,blankytně modrý,a Kate má čtyři úzká křídla,černá. A teď se učíme lítat.Neviditelný,ale slyšitelný.Takže jsem se nedivila,když na nás vybafnul Black.
Potichu jsem k němu přiletěla a do ucha mu zařvala
"BAF!" až nadskočil.
"Do prdele Whitová,chceš,aby mně kleplo?" zaječel na opačnou stranu,než kde jsem byla.
"To bych moc ráda." zašeptala jsem mu do ucha.Zase nadskočil.
"Kde jsi?" rozhlížel se.
"To se neříká!" a zase jsem poodlítla (už mi to jde).Holky se mohly umlátit smíchy,když mě viděly(na ně působilo to samé kouzlo jako na mě,takže mezi sebou jsme se viděly),jak lítám kolem Blacka a zpívám:
"Já si létám,já se vznáším!" ten blbeček se dokonce sklonil a hledal mě ve sněhu! Nechala jsem si zmizet křídla,zviditelnila jsem se,zezadu jsem mu skočila na záda a zase:
"BAF!"
"ÁÁÁÁ!Whitová,slez ze mně!" křičel,když jsme se váleli ve sněhu.Překulila jsem se na záda a on si mi sednul na břicho,ruce mi držel jemně,ale pevně za hlavou,skláněl se nade mnou a pak mě políbil.CO SI TO DOVOLUJE!Počkat,vždyť to není zas tak hrozný...NE! Co to dělám? Vždyť ho nenávidím!Rychle jsem ho odstrčila,on se na mně usmál tím "svůdným" úsměvem,vstal,napřáhl mi ruku,já vstala, taky se na něj usmála,přistoupila jsem blíž,a vlepila mu příšernou facku,jen to plesklo.
"Ježiši,co to děláš?" začal na mě řvát.
"Co asi? To ty jsi mě tady skoro znásilnil,tak ti to jen vracím!" odpovím mu taky křikem.Pak se k němu přiblížím a zašeptám mu do ucha:
"Jestli nechceš přijít o svýho Camprdlíka,tak už to nikdy nezkoušej,jasný?" a odešla jsem.Tohle si teda dovolovat nebude.


*Sirius*

Sklonil jsem se a začal ji hledat ve sněhu.Kde sakra je?
Najednou mi skočila na záda a zařvala:
"Baf!"
"ÁÁÁÁ!Whitová,slez ze mně!" křičel jsem na ni,když jsme se váleli ve sněhu.Pak jsem si jí obkročmo sedl na břicho,držel jsem jí ruce za hlavou,ale jemně,aby jí to moc nebolelo a pak ji váhavě políbil.


Ani se nebránila,ale když jsem jí rukou sáhl na stehno,teprve pak mě odstrčila a nedůvěřivě se na mě dívala těma nádhernýma očima barvy noční oblohy.Svůdně jsem se na ni usmál,vstal jsem,podal jí ruku.Vstala,usmála se na mě tím neodolatelným úsměvem,přistoupila blíž a vlepila mi strašnou facku,až to zaštípalo.
"Ježiši,co to děláš?" zařval jsem na ni.
"Co asi?To ty jsi mě tady skoro znásilnil,tak ti to jen vracím!" zakřičela na mě.Na hlase jí bylo poznat,že je dost rozhozená.Pak se ke mně zase přiblíží a zašeptá mi do ucha:

"Jestli nechceš přijít o svýho Camprdlíka,tak už to nikdy nezkoušej,jasný?" a odešla za Lily a Kate.Ach jo,co to tady dělám?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Leni Leni | 2. září 2011 v 16:53 | Reagovat

Ahojky!
:D :D :D To sem se ale nasmála. :D :D Cimprlíka, jo? :D Boží!! Naprosto skvělí! :D A je to bezva, že ten kousek je brán očima Blacka.
P.S.: Aby si teda neřekla tak sem v anketě hlasovala pro "bloncku" (jak mu ráda říkáš) a Snapea :D :D

2 aurora aurora | Web | 2. září 2011 v 19:28 | Reagovat

dobré xD

3 Šílenej Šílenej | Web | 3. září 2011 v 14:12 | Reagovat

sakra, tak tahle kapitola mi včera unikla, sorry... ale i tak s emi líbila, tu facku si dokážu živě představit... hmmm to je tak krásnej obraz!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama