Červenec 2011

3. kapitola TP 2. část - Weasleyovi "trochu" prudí

30. července 2011 v 20:46 | Tessska =) |  Teresa Potterová - neaktivní
1. Teresa se nejmenuje podle mě, ale podle jiných povídek, kdy má Harry sestru
2.Tess trochu píšu podle toho, jak si představuju v nějakých ohledech "dokonalou" dívku.
Jinak krásné čtení a po přečtení aspoň smajlíka jak se vám to líbilo ASPOŇ
:D nebo :) nebo :/ nebo :(
děkuju Teressska :D

Chvíly bylo mezi "děvčaty" trapné ticho, a tak se Tess rozhodla začít s tématem, které si chtěla nechat na později. "Hele Ginny, nechci být vlezlá, ale jak to máš s bráchou?" zeptala se s velikou zvědavostí v hlase Tess a ještě se k ní naklonila. "Já s ním nic nemám" vykřikla až moc rychle Ginny a byla rudá (A/N: až na prd*li) jako její vlasy. Pak k tomu přidala ještě mírnej histerický smích a Tess už měla jasno-její bratříček má první obdivovatelku! "Jasně, ale jak moc se to líbí víš? Neboj, mně to můžeš říct, vždyť jsme obě holky. Já sice neumím kouzlit, ale to by neměl mít na rozhovor vliv ne? Prosíííím! "zahletila Tess Ginny slovy a nevinně zamrkala řasami. "No," začala rozvážně a s rozpaky Ginny "on je hezký a milý, ale ... to je jedno." vykřikla už znovu rudá Ginn. "A jak se ti líbí moje rodina?" musela se zeptat na oplátku. "No, ty jsi skvělá, ale chvíly trvalo, než ses rozpovídala a často se prozradíš tím, že zrudneš. Jinak ten Ron vypadá, že nenapočítá do pěti, ale z toho vyroste." "Mám někdy taky pocit, že se chová jako pětiletej." přikývla Ginn a obě se začaly bláznivě smát. "ale dál" pokračovala Tess po uklidnění. "Kloni ale vypadají v pohodě, asi by sme si mohli rozumět. ale u toho tamtoho velkýho mi něco nesedí. Mě je vždycky špatně, když se má stát něco zlýho, ale on to nakonec napraví..." v tu chvíly do pokoje vtrhli Harry, dvojčata a Ron. Ti první (Harry + dvojčata) se smáli, ale Harry byl nějako nesmělý-po tom, co si vyslechl od Ginny. ANO! špehovali je a šmírovali. To bylo nečestné a nesportovní!!! ( :-D ) a Ron byl trochu nabroušený, potom, co slyšel naopak od Tess (a to se mu docela líbila). "Co všechno jste slyšeli?"zeptala se opatrně Tess a Ginny prozměnu dokázala jen znovu zrudnout. "No, popisování rodin. Takže Harry jo Ginny?" Řekl s úšklebkem Fred/George. a Ginny se na ně jen hněvině zašklebila.
"Pojďte sem."přilákala Tess dvojčata k sobě a ještě je popohnala prstem.
Protože kluci nevěděli, co mají očekávat tak šli. "Stop!" přikázala Tess a tím jim zmrzl úšklbek z tváře. Docela dlouhou chvíly se na ně koukala, pak senachviličku vítězně zašklebila, ale to hned zakrila. "Děkuju." řekla sladce Tess a už se chtěla otočit zpátky k Ginny. "Tak co, našla si rozdíl?" zeptal se se smíchem Fred. "Ne." přiznala naoko smutně Tess.
Ještě chvíly si povídali o Bradavicých, o Tess kam půjde do školy a jiných "důležitých" tématech, když se zezdola ozvalo "Jsme doma, jsme živý a poměrně zdraví." Ozval se hlas Jamese Pottera doprovázen nesrozumitelným, ale jasně nesouhlasným mumláním Lily Potterové, smíchem "nějakého" Harryho kmotra a nějakým povzdechem vydaným můžským hlasem. "No tak děti pojďte dolů." Nenechal se zahanbit pan Weasley, kterého děti znali z tatínkovi práce. Tatínek byl hlavní bystrozor a pan Weasley pracoval na ministerstvu a byl s taťkou v nějakým tom řádu.
Kluci dned seběhli dolů, aby si mohli od taťky, Rema a Siria poslechnout "hrdinský epos" o dalším útoku (jak vždycky říkaj), ale Tess a Ginny ještě zůstaly v pokoji.
"Ty jsi je vážně nepoznala? Já se o to snažím 8 let, ale oni se nám jen smějí." Vztala a povzdechem se Ginny schrbila. "Klid.Kecni si a poslouchej. Poznala jsem je. George má jedno ucho menší než to druhý." vážnost v Tessině hlase jen přidala celé scéně na komičnosti. Ginny se smála až spadla z postele, na které seděla. Po této "nehodě" jí na zemi navštívila i stejně rozesmátá Tess.
* * *
Byli u prostřed vyprávění. "Najednou do Kinsleyho zezadu narazilo poutací kouzlo, které ještě s Cruciem poslal Moody tomu zakuklenýmu blbečkovi zpátky. A ještě u toho nadával jako fretka!" té poslední časti se všichni museli smát, protože vidět Moodyho nadával je vždycky k nezaplacení. Ale jak uslyšeli dvojité bouchnutí o zem, vyběhli po schodech nahoru zjistit, co se vlastně stalo. Našli jen dvě rozesmátě skoropuberťačky, válející se na zemi. "Co to tu provádíte? chytily jste toho zajíce?"poškleboval se jim Sirius. "Na to že ti je 27 se chováš jako malej kluk." Neodpustil si Rem narážku a James s rukou něžně položenou okolo Liliina pasu mu s pochechtáváním přikyvoval.
Když se všichni dosmáli, Weasleyovi se rozloučili a pozvali dvojčata k nim na návštěvu. "Tess nezapomeň musíme naplánovat nějakou tu pastičku." křikl na ni ještě Fred a s hlasitým prásk se celá rodina přemístila do doupěte.

Večer Tess usínala s dobrou náladou. Konečně je tu někdo, komu vůbec! nevadí že neumím kouzlit. Přesto než usnula uronila pár slaných, horkých slziček ale s úsměvem na rtech.

3. kapitola TP 1. část - Weasleyovi "trochu" prudí

24. července 2011 v 18:37 | Tessska =) |  Teresa Potterová - neaktivní
"Hm, tak jo, co budeme dělat?" zeptala se trochu znuděně Tess. "Co si zahrát kouzelnický šachy?" navrhl ten, co vypadal natvrdle, myslím John? Ne! Něco jako John, Fon, Son, Pon ne Ron. "Jo, Ron!" Zavískala Tess nahlas, ani to neuvědomila. "CO?" Koukali na ni všichni, jak na blázna. "Ále nic, jen jsem si vzpoměla na jeho jméno." odmáchla to Tess rukou. "Jo a ty šachy si klidně zahrajte, on vám je Harry najde. Jinak ty víš, kde mě když tak hledat, že jo brácha?" prohodila trochu podrážděně Tess a odběhla někam pryč. "Co se děje?" zeptal se nechápavě Ron ( A/N: Ron=troll, já to říkám pořád). "Tess to sice nese dobře, ale je náladový typ a na toto téma je pořád trochu citlivá. Ale chce, aby se s ní jednalo jako s každým jiným." ukončil pro něj nepříjemnou debatu Harry. Má totiž Tess moc rád, až si někdy čtou myšlenky a cítí pocity toho druhého. "Jaké téma?" ozvala se nesměle Ta holka-Ginny. A hned zrudla. Milý. Pomyslil si Harry. Trochu se ošil a šel najít klukům ty šachy. Šachy hrál jen Ron s tím, jak měl jméno, jako prací prášek - persil - Percy pomyslil si radostně Harry, ale narozdíl od Tess si dal pozor na pusu a nic mu neuklouzlo. dvojčata-kloni, jak by řekla určitě Tess- chtěli s Harrym hrát Řachavého Petra a Ginny šla najít Tess.
Šla po domě a pořádně si všechno prohlížela. Pečlivě koukala do každého pokoje, které většinou byli v červených a žlutých až zlatých barách. všímala si i vybavení domu. Bylo nové, pečlivě opatrované, ale i používané, po pečlivém prohlédnutí. Celkově dům vypadal krásně-jasně a teple. "Paní Potterová určitě musí milovat květiny, když jsou všude kam se podíváš." Ginny vyšla po schodech nahoru a z jednoho pokoje slyšela hrát krásnou hudbu. Zvědavost jí nedala a tak s rozbušeným srdcem ze strachu, aby nevlezla někam, kam nemá, pootevřela dveře. To co uviděla jí vzalo dech (A/N: vítr z plachet :P ). Uviděla Tess, jak tancuje, ale jak. Bylo jasné, že nikam na tancování nechodí, ale má obrovský talent. Tancovala na strašně smutnou píseň, při které se Ginny vrhaly slzy do očí. ( http://www.youtube.com/watch?v=wNKUxtV1VJE&feature=related ) Tess měla rozpuštěné vlasy, které jí krásně vlály, ale když udělala prudší pohyb tak jí šlehli do očí. Celově měla Ginny pocit, že vidí vílu. Vždyť se ani nemůže dotýkat země! pomyslila si s údivem Ginny. Také si všimla, že Tessinu (A/N: to zní jako osinu :D ) tvář smáčí pár slz, které jen přidali na výrazu srdceryvného tance. Jak skončila Píseň Tess vypnula svůj mp3 přehrávač napojený na přenosné bedničky (celou sadu dostala od Rema k devátým narozeninám. Tento dárek měl u Tess opravdu největší úspěch) a zahlédla ve dveřích pokukující Ginny. Ta jen co spatřila Tessin pohled, zrudla a už chtěla jít pryč, ale Tess jí zastavila a pozvala dál. Tess měla krásný veliký pokoj, ale tmavě a světle růžové barvy. To Ginny překvapilo, ale tato kombinace se jí moc líbila, protože to nebil pokoj pro Barbie, ale vechny ostatní doplňky byli bílé, nebo černé. "Co si tu dělala?" optala se nenuceně Tess. "No, Ron s Percym hrajou šachy, Fred, George a Harry (s tím se Ginny mírně začervenala, ale Tess si toho moc dobře všimla) hrajou Řachavýho Petra a já se nudila, tak jsem myslela, že když si taky holka, že bysme si mohly povídat." Rozjela se Ginny pusa ani si to neuvědomila. "Tak jo." prohlásila v klidu Tess, ale bála se očem budou mluvit, když Ginny kouzlí a Tess ne.

2. kapitola - TP rozhovory jsou za všechny prachy , aneb vařit se nevyplácí

20. července 2011 v 21:26 | Tere3ska |  Teresa Potterová - neaktivní
Padum, že jsem to přidala tak pozdě, ale já nemám neomezený přístup k počítači :'(
Vaše Teressska.

HLAVNĚ BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT ŠÁRCE, ZA NAPSÁNÍ ROZHOVORU MEZI JAMESEM A TESS-JÁ JSEM HO JENOM TROCHU!!! POUPRAVILA, ABY MI VYCHÁZEL K DALŠÍM VĚCEM
DĚKUJU ŠÁRY

Tess se rozklepala kolena, protože se bála. Bála se tam ukázat, bála se toho, že jí neodpoví, ale naopak se bála odpovědí, které by mohla dostat. Potichu, opravdu potichounku sešla schody, které jí dělily (ještě se dveřmi a kraťoučkou chodbou) od vytoužených odpovědí.
V duchu si pořád musela opakovat- LEVÁ, PRAVÁ, LEVÁ, PRAVÁ, SENO SLÁMA- Tess, soustřeď se! okřikla samu sebe v duchu. Už chtěla vzít za kliku, když zaslechla: "...budeme jí to muset říct, ale opatrně." To ji z nepochopitelných důvodů hrozně rozčílilo, vytočilo, rozběsnilo, naštvalo a ... Už to nemohla vydržet a tak vpadla do kuchyně.

"Tati,tati! Za ty tři roky jsem hodně jedla a jsem silná a navíc už ho i přeperu!" ukázala na Harryho,který seděl v rohu místnosti na kuchyňské lince (HÉJ!!! on tam může sedět a já ne???) a byl úplně vyjukaný. "A proč neumím to co Harry ? Proč jsem tak jiná? Proč si se mnou nikdo nechce hrát? Mami,proč? Je mi už 9 a něco mi tu nehraje! Nikdo mi tu nerozumí!" Tereska se rozplakala a utekla zpět do svého pokojíčku.
"Nikdo, Nikdo mi nerozumí-vzlyk- proč neumím létat na košteti?-vzlyk-proč jsem tak -škyt, vzlyk-tak jiná" zoufala si.
"Ťuk Ťuk." uslyšela ťukání na dveře.
"Ano?" řekla Tes otráveně, potom co se vysmrkala. Dovnitř vstoupil James, posadil se k ní na postel, přitáhl si ji na klín, kde se Tereska schoulila do klubíčka a plakala a plakala a plakala, až měl James mokrou košili.
"Tati?" zeptala se Tes,když se po hodině uklidnila
"Ano,broučku?" odpověděl James.
"Tati,proč jsem tak jiná než ostatní,proč nedokážu to,co ty mamka nebo Harry? Řekni mi prosím pravdu,už nechci,aby jste mi pořád něco nalhávali.I já vím,že jse jiná než ostatní,ale nevím jak. Řekni mi to,já to snesu." zamumlala Tes Jamesovi do promočené košile.
"Víš, já vlastně ani nevím, proč se to stalo, ale existují lidé, kteří se narodili kouzelníkům, jenže nekouzlí. Tém se říká motáci, ale někteří toto slovo berou jako urážlivý výraz." Odmlčel se James, aby zklidnil tep a dech a také proto aby zvolil další vhodná slova. "Je možné, že to bylo tím, že jste s Harrym dvojčata a on se, tedy vlastně byl silnější a ..." zadrhl se mu hlas a nemohl dál pokračovat. To však vůbec nevadilo, protože se slova zmocnila už uklidněná Tess."Je to pochopitelné, Harry je kluk, byl silnější a je starší. Sice jsem hezčí a víc okouzlující, ale to to asi nezmění." Poslední větu Tess samozřejmě řekla v žertu. "Ale budete předemnou prosím mluvit normálně, že jo? Chci, abych o kouzelnících věděla úplně všechno. Nevadí?" zeptala se s obavou v hlase, ale tím Jamese úplně vyvedla z míry, až tak, že nebyl schopen slova.
"Víš Tess, o tom si budu muset promluvit s mamkou." "Tak j..." Ale to už nedořekla, protože se domem rozezvučel alarm. "Fénixův řád!" vykřikl spíš pro sebe James a už běžel dolů. Lily se k němu hned přidala, a tak dvojčata zůstala doma
sama.
"Co budeme dělat?" Zeptala se Tess. "Já nevím, mamka mi řekla abychom byli hodní.""Ty seš hodnej pořád." Prohlásila Tess a začala přemýšlet. "Už vím, budeme vařit." "My? Vařit? Ty to umíš? Já jsem teda ještě nevařil." ozval se ledabyle Harry. "To zvládnem. Já jsem koukala na mamku a vypadalo to lehce." Dořekla Tess a už se natahovala po špagetách. " Špagety vložíme do vroucí vody-VOGO!!! Co to je vroucí voda???" začala se zlobit a vztekat Tess. " Mamce vždycky ta voda bublá." Jasně! Ale předtím otočí tím knoflíkem." Vzali hrnec, dali ho na plotnu,otočili 'tím knoflíkem' a čekali. Jenže vařič zapnuli na doraz, takže se za chvíli začala voda bublat a valit se ven. Naštěstí přišla paní Weasleyová i se svými dětmi. "Proboha drahouškové, co to tu vyvádíte?" ptala se vyděšeně. "Tess se rozhodla vařit." "Bonzáku! souhlasils!" vykřikla Tess a tím rozesmála dva zrzaví-na chlup stejný ( né že by si je tak prohlížela, ale... ) "Eh?" vypadlo z ní, jen co se rozkoukala. "Ach ano, to je Percy, Fred a George, Ron a naše Ginny, a tím, že máme ještě dva starší syny."

Percy

Fred a George

Ron

a Ginny

"Jáj, vy musíte být ale ehm... houževnatí" prohlásila s hihňáním Tess. "Ale nic proti!" Bránila se hned. "Tak s tou si budeme rozumět co brácha?" ptal se jeden klon druhého. "Jasně." A škodolibně se zatvářili.
"Poslala mě vaše matka, právě v čas." "A jsou v pořádku?" Prali se dvojčata Potterova zároveň. "Nemusíte se bát. I kmotři jsou v pořádku." "Uf, tak to je dobře." prohlásila Tess a dloubla do Harryho. "Tak tu budeme muset vydržet všichni spolu." prohlásila pí Weasleyová, která si ničeho nevšmla. To bude ale zábava! Pomysleli si Harry a Tess.

8.kapitola

20. července 2011 v 10:29 | Šárka |  Charlot White
Další kapitola. Ať se líbí.

P.S. komentujte,ju?

7. kapitola

16. července 2011 v 13:03 | Šárka |  Charlot White
Konečně jsem se dokopala k tomu napsat další kapitolu. Komentujte, prosííím.

1. kapitola 2ČÁST TP -1+1=3,5 proč půl? protože jeden neumí něco, co ostatní jo!

14. července 2011 v 16:02 | Teressska |  Teresa Potterová - neaktivní
2000
"Pospěšte, nebo příjdete pozdě." Křikla na dvojčata Lily Potterová, která byla už značně vystresovaná, že nestihnou přijít do školy první den včas.
Ano, oba jdou do stejné třídy. Spolu jsou nerozluční, ale jen Teresa věděla, že si všichni všímají hlavně Harryho a ona je ta, která nekouzlí. To on uměl na záchod dřív ( ale ona za to nemohla vždyť ona pociťovala něco, co nechápala a byla jen vystresovaná. Víte jak je těžký myslet na to, aby si vás mamka všimla, říct jí, že potřebuješ a jestě se soustředit na to, abys to nepustila? To je hrozný.On mluvil srozumitelně dřív a všechno.
"Dobrý den, jmenuji se Esme Cullen a budu vás učit od první do páté třídy." Tato paní učitelka se dětem moc a hned zalíbila. Připadala jim taková mateřská, hodná a ... prostě fajn. "Naučíme se zde číst, psát, počítat, ale i poznávat své okolí." Jo, tak to bude zábava.
O MĚSÍC POZDĚJI
" Tak Tereso, přečti nám tento řádek." řekla Esme a ukázala na ten nejdelší a nejtěžší řádek, který na stránce byl. Tess se moc nechtělo, ale pak se rozjela. "Ma, me ,mi, so, tu, fe, bi, řu." A právě u této poslední slabiky se všichni báli, ale Tess ji s malými problémy přečetla. A tím si u učitelky zasloužila jedničku s hvězdičkou. "Tak teď ty Harry, zkus ten další." M-e, mo, tu, r r r-" "re" pošeptala mu Tess, která s ním sdílela lavici. "Tereso,já vím, že číst umíš perfektně a že mu jako bratrovi chceš jen trochu poradit, ale tímto zpusobem se mu to naučit opravdu nepomůžeš." Paní učitelka asi musí být hodně naštvaná, když mluví tak rychle, ale přece mě nemohla slyšet, vždyť to pomalu neslyšel ani Harry sám! Pomyslela si Tess.
"Tak co děcka, jak bylo ve škole?" Ptal se jako správný rodič James a Lily mu přizvukovala. " Já jsem dostala sedm jedniček a jednu s hvězdičkou." Prohlásila nesměle Tess. " A ty Harry?" zeptal se s větším zájmem James. " Já jen čtyři." řekl smutně. " To nevadí drahoušku, to zlepšíš." "A v Bradavicích se stejně učí něco úplně jinýho, že jo Lil." V tu chvíly Tess rapidně klesla nálada a silně posmutněla. "No ano, ale na rozebírání Bradavic není vhodná doba." Odpověděla trochu zamračeně. Pak se zase začali věnovat Harrymu a tak si ani nevšimli, že Teresa ladně, ale přitom rázně vyběhla schody a zabouchla dveře od svého pokoje. Toho si už všimli, ale neřešili to.
"Harry Jdeš si zalítat? No ták pojď." Ptal se svého syna James. " Tak jo, ale proč nejde i Tereska?To můžou lítat jen kluci?" Ptal se Harry. Tomu se James zasmál ale odpověděl mu. " To ne, ale třeba Lily nemá lítání moc ráda a lítá jenom se mnou, že jo miláčku?" zaflirtoval James jako "za mladých let". "Ale Jamesi, toto téma rozhodně není na místě, takhle před Harrym!" zlobila se naoko Lil. Ale počkej na večer manžílku. Hi hi hi.
"Héj tati, tak proč Tess nemůže lítat s náma?!" dožadoval se Harry zase otcovi pozornosti. "No protože... no, Tereska... Tereska je moc slabá víš? vždyť se na ni koukni, je jako kost a kůže." zasmál se mírně histericky James, ale Harry to už naštěstí neřešil. Bohužel to řešil někdo jiný a to Tess, která celý rozhovor slyšela.
"Dobré ráno" zavolala zhorního patra dolů Tess. "Dobré zlato." oplatila jí mamka, kdaž se přišourala do kuchyně na snídani.


"Počkej, tohle je talíř pro tátu, tohle nesníš." "Ale jo, sním. A budu silná." hádala se s mamkou. "Proč chceš být silná?" "Abych taky mohla lítat a čarovat." Vysvětlila trpělivě Tereska mamce, jako malému dítěti.
"Ale drahoušku, kde si tohle slyšela?" zeptala se s povzdechem Lil a přidřepla si k židli, na které seděla Tereska. " No Tatínek to říkal Harrymu, tak jsem myslela..." "JAMESI POTTERE !!!!" zavolala rozzuřeně Lil svého manžela. "Mami, já to tak nemyslela, já už to nebudu dělat, ale ať z toho nemá taťka potíže." Prosila s brekem Tes a odběhla zpátky do svého pokoje.

"Co potřebuješ miláčku, dobré ráno." Zeptal se usměvavý James své manželky a přitáhnul si ji do náruče. Ale ona se mu ze sevření vymanila a se slzami v očích se mu podívala to těch jeho oříškových. "Co se děje? Miláčku?" optal se James. " Přišla sem Tereska a vzala si tvůj talíř se snídaní a když jsem se jí zeptala proč si ho bere, že t nemůže sníst, řekla-škyt-že musí být-škyt-silná, aby mohla sváma-škyt- lítat a čarovat. Včera vás slyšela. Cobudeme dělat??? " plakala Lil. "Budeme jí to muset říct, ale nějak opatrně!" Prohlásil James.

1. kapitola 1ČÁST TP - 1+1=3,5 proč půl? protože jeden neumí něco, co ostatní jo!

4. července 2011 v 13:19 | Tessska =) |  Teresa Potterová - neaktivní
U mě žije Harry v roce 2011 a podobné době nevadí?


1994
"Gratuluji paní Potterová. Máte krásná dvojčátka. Hnědookou holčičku a zelenookého chlapečka." rozplývala se lékokouzelnice Sv. Munga. "Ale holčička je menší a hubenější. Určitě víte, že kouzelnické děti musí snýst svou moc a proto jsou větší a silnější?" Přešla plynule z oznamovací věty v otázku, ale se značnými obavami. "Ale je nějaká šance, že má dceruška bude kouzlit, že ano?" obavy už přemohly i Lily Potterovou, která těžce nesla, že by její Tereska nekouzlila. V tu chvíly se do debaty vložil i ředitel ŠČaK v B Albus Brumbál. "promiňte mi dámy za toto neomalené vniknutí do debaty, ale ani já necítím z Teresy žádný magický potenciál. Co je ale zvláštní, že z Teresy cítím neznámou věc, silný potenciál. Silný, opravdu silný."

O TÝDEN POZDĚJI
" Tak jsme tady zlato!" oznámil James Potter své ženě, když se i s dvojčaty vracela z porodnice. James vyběhl z auta a hned pomáhal z auta i Lily s dvojčaty v náručí. Dvojčata nechal Lily a on sám vzal všechny tašky a ještě k tomu jim dokázal otevřít branku a domovní dveře.
"PŘEKVAPENÍ !!" vykřikli a vyskočili všichni z řádu a další známí ze svých ukrytů. Harry se rozplakal, ale Teresa ne. To bylo zvláštní. Nejhorší bylo, že si toho nikdo nevšiml. Všichni se totiž vrhli ke kouzelnickému Harrymu. " Ten je tak rozkošný, celý tatínek..." "Ale oči! oči má po Lily" rozplývaly se Molly Weasleyová s proferkou McGonagallovou. Hned po nich se dopředu přihrnuli Siriu s Remem.
o tom, že Teresa nebude kouzlit už všichni věděli. Podívat se na ni přišel jen Rem (vždyť je to jeho kmotřenka), Sirius a jen pár dalších.

1995
"Ahoj Siriusi, uděláš to teda pro nás?" ptala se Lily. "pro tebe všechno puso, vždyť víš, že si moje jediná životní láska" "Héj brácha, to je moje žena! " odpověděl se smíchem James.
"Ale když o tom tak přemýšlím, tak by bylo možná lepší, kdyby byl strážcem Peter." Jen co to ovšem dořekl, Tereska začala ustavičně brečet. (A ona většinou nebrečí.) "Co se děje Tes, myslíš si že mám být strážcem já?" zaptal se nepřesvěčeně Sirius. V tom okamžiku se naopak Tereska začala smát tak krásným a zvonivým smíchem, že ostatní na chvíli úplně zatajili dech. " a co ty Harry , co si myslíš?" septal se s úsměvem Sirius svého kmotřence a ten se jen prapodivně zašklebil. Sirius se nad tím pousmál a najednou měl Harry plínu až podezřele větší a těžší. Tomu se všichni dospělí zasmáli a ještě se smíchem Sirius prohlásil " Tak je to jasný. Harry má asi pravdu. Strážcem budu já." prohlásil.

6.kapitola

4. července 2011 v 10:28 | Šárka |  Charlot White
Takže další kapitola. Ať se líbí...)

hůlka

3. července 2011 v 19:43 | Šárka Matějková |  Jednorázovky
"Dvanácteráku, vídíš ji?" zeptal jsem se svýho kámoše a ukázal na roštěnku,který se dost krutě "půlily záda" (lezlo jí její asi ctěné pozadí).
"Teda Tichošlape, ty jsi klesl asi dost hluboko." Zašklebil se.
"Ale ne, jen jsem slyšel, že mudlové jim TAM strkaj tužky, co kdybychom to zkusili?"
"A máš tužku?" zeptal se, rejpal jeden.
"Tak jí TAM dáme hůlku!" Napadlo mě.
"Fajn, ale kdyžtak to byl tvůj nápad." Souhlasil konečně James. Huráááá!
"Jistě, maminko!" Zapitvořil jsem se.
"Tak už jdi." Postrčil mě.
"Fajn." To bude řachanda!
Potichu jsem se připlížil k té holce, a do... ehm, mezírky jsem jí strčil svou hůlku. Hůlka zajiskřila a té holce udělala VELICE zajímavý módní doplněk v podobě prasečího ocásku! Chrochty chrocht!
Dívka se ohlédla, podívala se na růžový krucánek, který se krásně vyjímal v mezeře mezi miniaturním černým tričkem a upnutými džínami a ječela, jako by jí chtěl někdo znásilnit. Ale já ne. Já ne. Vůbec. Tak jo, možná trošku. Ale jenom maličičičíííčko, přísahám na to, že jsem nejkrásnější kluk ve škole! Teda hned po božském Snapeovi! Ach, Severus, co asi teď zrovna dělá?
No to je fuk, ta holka, Elisabeth Tigerová, teda ječela a rozhlížela se a při tom kvičela:
"Kterej kretén, jakej vopičák impotentní, jakej zas*anej idiot mi tohle udělal? Jakej....." Zadrhla se, když mě uviděla, upravila si vlasy, zatáhla břicho a vypnula prsa tak, že jsem se bál, že tu budou brzo lítat kusy látky.
"Siriusi? Tos mi udělal ty? Já..... je to moc hezký....... a ....... děkuju, miláčku....." Začala koktat tím svým ječáčkem.
"Není za co děkovat, tak zase někdy, Elisabeth." Nahodil jsem šarm, políbil jí ručku, načež upadla na pohovku a její klon jí začal ovívat časopisem.
Otočil jsem se a šel za vytlemeným Dvanácterákem, sám stěží potlačujíc výbuch smíchu, a s tím, že bych tomu dal korunu (nebo ouška, jak chcete), jsem se otočil a zavolal na Elisabeth:
"Jo, Liz! Mám pro tebe přezdívku! Vepřová královna, co ty na to?"
Ten obličej byl k nezaplacení.

info?

1. července 2011 v 12:43 | Tere3ska |  Teresa Potterová - neaktivní
Chtěla bych napsat novou povídku o sestře (dvojčeti) Harryho Pottera, která by měla být údajně moták, a tak se jí ostatní trochu vyhýbají, ...

Napadlo mě to při čtení Temného a světlého mága (skvělá, trochu smutná povídka). Chtěla bych tam "spatlat" Vampírskou akademii, Školu noci, Harryho Pottera a možná ještě to, co by mě dál napadlo.

Uvítali byste tuto povídku?
Napište mi prosím do komentářů i připomínky, nápady a jiné.

Děkuji