Červen 2011

5. kapitola

30. června 2011 v 22:32 | Šárka |  Charlot White
Ahojky,takže konečně další kapitola, která je teda bohužel dost krátká.... No, posuďte sami. Při vymýšlení jsme se s optimistkou (jako mojí kámoškou, Terkou) válely smíchy po zemi, když jsme si někoho představily v takové situaci. Jo, málem bych zapomněla, komentujte prosím.
Pac a pusu!

Kruté odhalení MINIPOVÍDKA - Sibyla Trelawneyová

5. června 2011 v 13:05 | Tere3ska |  Jednorázovky
PŘEMÝŠLELI JSTE NĚKDY, PROČ SE SIBYLA TRELAWNEYOVÁ CHOVÁ TAK DIVNĚ????
Byl pozdní večer, první máj...Já se na to můžu vys*at, do pr**le už.
Blbá domluva a mně to změní život. prej "Miláčku, když to místo vezmeš, tak budeme pořád spolu." "A co za to?" flirovala jsem (já kráva). "Vezmu si tě, a budeš Sybila Filtchová." A já kráva to vzala. Nikdy jsem jasnovidectví neměla ráda. A protože jsem byla mladá a blbá, tak jsem si z toho udělala ještě pr**l a vlezla jsem tam jako trhlá hipísáčka s tlustýma popelníkama (s obyčejným sklem) a zahalená kouřem a smradem z vonných tyček ( proti "duchům"). Hned jak jsem sis Brumbálem podala ruce, tak jsem začala svoje divadýlko. Asi hodinu jsme si povídali a seděli naproti sobě, když jsem najednou (prý) nevěděla o sobě a najednou stál Brumbál u mě a ptal se, jestli mi nic není (pro mě to bylo jako mrknutí oka). Nakonec to, ale dopadlo tak, že jsem místo dostala (nechápu, že mi tu lež prokouknul). Když jsem takto nastrojená přišla do školy, tak se se mnou nebavil a ani se mnou nechtěl nic mít. Úplně jsem se složila. Začala jsem se zavírat u mě v kabinetě a začala jsem pálit vonné tyčky. Tím jsem přestala myslet na celé okolí a byl klid (jak říkají mudlové).
Už mě to nebaví. Jsem tu k vůli němu a tan tupec Filtch s jeho kočkou mi můžou vlíst na hrb, který nemám!!!!!! (to se kočička bude divit až jí večer půjdu nastříkat na zeleno a Filtch bude podezírat žáky :D jak já se těšíííím).


TŘEBA TOHLE BYLA PŘÍČINA, KDO VÍ...