Duben 2011

3.kapitola

28. dubna 2011 v 19:15 | já |  Charlot White
"Bože, nemůžete se ovládat? Tlemíte se na celej vlak!" Stěžoval si Malfoy.
"Zavři klapačku, bloncko!" vyjel Sirius."Dej si laskavě odchod, i tvoje holka Severusa!"
"To si ještě vyřídíme." Zasyčel Malfoy s přimhouřenýma očima a měl se k odchodu s rypáčickem nahoru, ale pod nohy se mu zamotal plášť a hodil docela slušnou tlamu. Teď se pochechtával i Snape. Bloncka se posbírala, totálně rozcuchanou trvalou, rypák od krve a odešel s těžce pošramocenou vizáží.
Smáli jsme se asi pět minut, pak se ale stalo něco divného, a když říkám divného.... Black si ke mně přisednul a dal mi ruku kolem ramen.
"Whi... teda Charlie, půjdeš se mnou na rande do Prasinek?" Zeptal se a svůdně na mě zamrkal. Tsss, co si o sobě myslí, blbec jeden? Že mu skočím do náruče a zakříčím: "Jasně,brouku!Čekám celých 6 let,až se mě na to zeptáš!"? Mě podceňuje, hošíček!
Všichni včetně mě na něj vrhali znechucené, nevěřícné nebo znuděné pohledy. Odhodila jsem mu ruku a dala mu takovýho facana, až spadl na zadek.
"TY!CO SI O SOBĚ SAKRA MYSLÍŠ HM? JÁ NEJSEM ŽÁDNÁ TVOJE FANYNKA, KTERÁ ZVLHNE JEN SE NA NI PODÍVÁŠ, TAKŽE SI NĚJAKOU CHARLIE LASKAVĚ ODPUSŤ, OBLUDO! JDI SI ZA DVOJČATAMA, TY JSOU PO TOBĚ ŽHAVÝ JAKO DOBĚLA ROZPÁLENÁ KOŇSKÁ PODKOVA!" Zavrčela jsem na něj výhružně, všichni se pochechtávali, takže trefa do černýho, nebo do Blacka, vyberte si...
Již zmíněný Sirius se jakž takž posvíral ze země, nahodil výraz nic se nestalo, jsem sexy a pravil:
"Dvojčata Tigerovy... Blondýny mě nikdy nebraly. Ale ty tvoje hnědý lokny a navíc temně modrý oči, jsi jako stvořená představa každého muže." mě!"
"To se mi tady snažíš nakecat, že se mi díváš do očí a na vlasy a ne do výstřihu?" Přimhouřila jsem nebezpečně oči.
"Jo,ale když chceš..." Pokrčil rameny a přesunul pohled k mému dekoltu.
"Brzdi, frajere!" Vypískla jsem a zakryla se rukama.
Teď se taky všichni tlemili, ale mě! Takovýhle "komplimenty", fakt k nezaplacení. Rezignovaně jsem se opřela do sedačky a radši ani nereagovala, když mi dal ruku kolem ramen. Počkat, co to ten *Píp* dělá? Špulí pusu. PUSU?!?!?!!!!
"Jau!" Vyjekl, když jsem mu vrazila.
"O políbení mé maličkosti se nikdy nepokusíš, Siriusi Blacku! Jestli jo, nakopu tě do té části těla, která se dotýká téhle sedačky a v těch těsných riflích vypadá jako dvě halloweenský dýně vedle sebe! Je to doufám jasný?" Procedila jsem skrz zaťaté zuby.

2. kapitola

2. dubna 2011 v 18:57 | Šárka |  Charlot White
"To bylo fakt hustý!" Pravila jsem uznale. Našly jsme si volné kupé a ihned jsme si začaly povídat, jak bylo o prázdinách atd., ale po chvilce k nám (zase) vtrhli poberti. Remus přes léto nějak zkrásněl! Byla jsem šťastná, že ho vidím. Alespoň někdo je tu normální...
"Ahojky Reme! Jaký bylo léto?" Řekla jsem.
"Dost dobrý, byly jsme s rodinou na Krétě. A vy?" Odpověděl s lehkým úsměvem na zjizvené tváři.
"Léto... Bylo skvělý! Ptáte se proč? Počkejte si.... dramatická pauza.... Celé dva měsíce jsem nemusela koukat na Blackův rádoby sexy ksicht!" Lily a já jsme se začaly pochechtávat.
"Ale no tak! Nás se jako nezeptáte?" Snažil se Black tvářit dotčeně.
"Možná tě to překvapí, ale... ne."
"No tak Whitová, nebuď taková netykavka. Proč mi neříkáš Siriusi, hm?"
"A proč ty mi neříkáš Charlie, hm?"
"Páč si prostě Whitová, hm!"
"A páč ty jsi Black, hm!!!"
V kupé se rozezněla další salva smíchu..... A zase nenadějné pokusy Jamese Andrewa Pottera:
"Evansová, pojď se mnou na rande, hm!" to !hm" zakňučel jako pejsek, který potřebuje nutně čůrat.
"Ani náhodou Pottere, hm!" Odsekla Lily a cvrnkla Jamese do nosu.
Smáli bychom se ještě asi hodinu, kdyby nepřišel Malfoy a jeho věrná přítelkyně Severusa Snapeová.